Uwaga! Koncertowa zmiana!

Zapowiadany na dzień otwarcie festiwalu koncert kwartetu Krzysztofa Majchrzaka „Barokowa suita Komedowa” z przyczyn niezależnych od organizatora został odwołany. Tego samego dnia jednak i o tej samej godzinie, a mianowicie w niedzielę, 22 sierpnia, o godz. 20.30 w Forum Synagoga usłyszymy Royber Trio w składzie: Mikołaj Trzaska – saksofon, klarnet Olo Walicki – kontrabas, Macio Moretti – perkusja.

 

Trio o roboczej nazwie ROYBER zostało powołane do życia przez Mikołaja Trzaskę, Macia Morettiego oraz Ola Walickiego, muzycy mieli okazję spotkać się kilka lat temu przy okazji reaktywacji grupy Łoskot. Jako trio zdecydowali się tworzyć i koncertować w październiku 2020 roku, kiedy to po raz pierwszy zagrali koncert w Elbląskiej Galerii El. Repertuar zespołu to głównie filmowa muzyka Trzaski, choć ostatnio pojawiają się wspólne kompozycje członków grupy, przeplatane kwiecistymi kolektywnymi improwizacjami. Obecnie są na etapie tworzenia repertuaru będącego treścią pierwszej debiutanckiej płyty. Muzycy zagrają kompozycje własne i muzykę filmową, która pojawia się w filmach Wojciecha Smarzowskiego i nie tylko.

 

Zwrotów biletów zakupionych na koncert Krzysztofa Majchrzaka z zespołem prosimy dokonywać bezpośrednio w Forum Synagoga. Należność za bilety zakupione za pośrednictwem portalu kultura.pax.pl zostanie zwrócona automatycznie.

 

Skip to content